تبلیغات
هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

تکنیکی ترین فوتبالیست کردستان در لیگ دسته دو کشور/

 جای خالی میلاد نجمی در تیم مریوان احساس می شود

میلاد نجمی فوتبالیست با تکنیک مریوانی در سال 95 برای تیم کیمیا فرایند تهران در لیگ دسته دوم کشوری توپ میزند و تیم فوبتال مریوان این روزها جای خالی وی را بیش از گذشته احساس می کند.

میلاد نجمی فوتبالیست با تکنیک مریوانی در سال 95 برای تیم کیمیا فرایند تهران در لیگ دسته دوم کشوری توپ میزند و تیم فوبتال مریوان این روزها جای خالی وی را بیش از گذشته احساس می کند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، میلاد نجمی متولد 9 آذر سال 1370 فوتبالیست مریوانی در سال 1384 در تیم فرهاد ستایش پا به توپ شد و بعد در همان سال برای تیم نوجوانان اوراز مریوان زیر نظر  ازکات توپ زد وی در سال 1388 به تیم سنندج (منتخب استان کردستان ) پیوست و با این تیم در لیگ استان و مسابقات جوانان کشور خوش درخشید.

 

میلاد در سال 1388 به عنوان بهترین بازیکن مسابقات جوانان استان و آقای گل فوتبال کردستان انتخاب شد. وی بازیکنی بود که در همان اوایل دوران فوتبالی خود را معرفی کرد. چهار سال  پیاپی آقا گل استان کردستان شد و در مسابقات جوانان کشور که با تیم سنندج حضور یافت. با گلزنی به تیم های مطرحی چون گسترش فولاد تبریز و صبا باتری قم ثابت کرد یکی از بهترین بازیکنان استان است.

 

نجمی در سال 1389-1390 در تیم آب معدنی آراس مریوان زیر نظر کیان قهرمان استان کردستان شد و در 17 سالگی به تیم لیگ دسته سه اوراز مریوان پیوست و در هشت بازی موفق به زدن شش گل برای تیم اوراز شد. و بعنوان نماینده استان به مسابقات امیدهای کشور صعود کردند. میلادنجمی با درخشش در این مسابقات مورد توجه تیم های امید نفت مسجد سلیمان و امید ذوب آهن اصفهان قرار گرفت. وی در سالهای 1390-1391 به تیم امید نفت مسجد سلیمان پیوست و در این تیم هم مقتدرانه ظاهر شد و بعد از بازیهای درخشان در نفت مسجد سلیمان  به استان خود بازگشت و در 1391-1392 به تیم بزرگسالان شهرداری کامیاران پیوست و با این تیم در لیگ سه کشور حضور یافت و فصل موفقیت آمیزی را سپری کرد. 

 

میلاد بعد چند فصل دوری از تیم های مریوانی به زادگاهش مریوان برگشت و  به تیم گمرک باشماق مریوان به مربیگری علی امانی و کیان بخشی اداره می شد پیوست و با این تیم قهرمان استان و آقای گل استان شد و برای ادامه فوتبال به اقلیم کردستان عراق رفت و به تیم حلبچه ی شهید پیوست و در فصل 2014-2015 برای این تیم در لیگ کردستان عراق بازی کرد و بعد در این فصل به تیم ایستک مریوان آمد و در مرحله اول بازی ها آقای گل شد و بعد از اینکه تیم ایستک از صعود به دور بعد بازماند در مرحله دوم بازی ها به تیم صعود کرده استقلال جنوب تهران پیوست.

 

میلاد نجمی در سال 95 برای تیم کیمیا فرایند تهران در لیگ دسته دوم کشوری توپ میزند و در بازی اول این تیم در ترکیب اصلی قرار داشت و نود دقیقه بازی کرد. میلاد همانند سال های گذشته یکی از بهترین های بازیکنان مریوان و استان کردستان است.

 

با توجه به شکست ها و ناکامی های تیم شهرداری مریوان در لیگ فوتبال استان کردستان بیش از پیش جای خالی میلاد نجمی بازیکن خوب مریوانی احساس می شود.

 

تکنیکی ترین فوتبالیست کردستان در لیک دسته دو کشور/ جای خالی میلاد نجمی در تیم مریوان احساس می شود

 

تکنیکی ترین فوتبالیست کردستان در لیک دسته دو کشور/ جای خالی میلاد نجمی در تیم مریوان احساس می شود

 

تکنیکی ترین فوتبالیست کردستان در لیک دسته دو کشور/ جای خالی میلاد نجمی در تیم مریوان احساس می شود

 

تهیه خبر: زانیار شهابی نژاد
منبع خبر:طبقه بندی: اخبار، ده‌گاو زاوه‌ری/روستای دز‌آور، ورزشی،
برچسب ها:هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد،وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری،سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری،
دنبالک ها: وبسایت زریوارخبر،
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 شهریور 1395 توسط همایون محمدنژاد
.: Weblog Themes By Abdollah Habibi :.