هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م
کمپین چالش۳۰۰۰ با همکاری انجمن هنر های تجسمی به مناسبت فرارسیدن روزجهانی کودک در روز چهارشنبه ۱۴مهر1395 جشنواره نقاشی کودک را برگزار خواهد کرد.

هدف اصلی کمپین پرداختن به هنرهای تجسمی و هنرهای زیبایی با برگزاری جشنواره نقاشی کودکیم آرزوست برای تمامی کودکان به ویژه کودکان آسیب دیده یا توان خواه  میباشد ٬ کودکانی که قدرت تخیل آنان تضعیف شده ولی میتوان با نقاشی و رنگ کردن تصاویر جهت تقویت روحیه آنان شروع کرد.
مزیت هنر های تجسمی در این است که کودکان آسیب دیده میتوانند از این طریق مناطقی از مغز که غیرفعال بوده و یا توسعه نیافته با استفاده از فرآیند تمرین و تکرار مجال توسعه پیدا کرده و برای اولین بار به کار می افتند.
ابراز علاقه و محبت به کودکان الزامی است و کمپین چالش۳۰۰۰ با این شعار که عشق تنها تجربه ای است که کودکان آسیب دیده را دوباره امیدوار میکند جشنواره نقاشی کودکیم آرزوست را برگزار خواهد کرد.
کودکان زیر 15 سال با به همراه داشتن وسایل نقاشى میتوانند در جشنواره شرکت کنند.
از آثار برتر جشنواره در نگارخانه ارشاد رونمایی خواهد گردید.
مکان:مریوان- پارک شانو
زمان : چهارشنبه14مهر1395
ساعت : ۹ صبح الی ۶ عصر
جشنواره_نقاشی_کودکیم_آرزوست
کمپین_چالش۳۰۰۰
انجمن_هنرهای_تجسمی_مریوانطبقه بندی: فرهنگی و هنری، اجتماعی، تاریخ، اخبار،
برچسب ها:هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد،وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری،سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری،کمپین چالش۳۰۰۰ با همکاری انجمن هنر های تجسمی به مناسبت فرارسیدن روزجهانی کودک در روز چهارشنبه ۱۴مهر1395 جشنواره نقاشی کودک را برگزار خواهد کرد.،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 مهر 1395 توسط همایون محمدنژاد
.: Weblog Themes By Abdollah Habibi :.