تبلیغات
هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نوراستان کردستان سرپرست جدید مرکز پیام نور مریوان منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نوراستان کردستان سرپرست جدید مرکز پیام نور مریوان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، طی حکمی از سوی اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان دکتر کاظم حسنی استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مریوان به عنوان سرپرست جدید  این دانشگاه منصوب شد. پیش از این دکتر اسدالله ویسی به مدت 3 سال و یک ماه از سال 92 ریاست این مرکز را برعهده داشت.


مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان با حضور ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، عثمان باقدم رئیس دانشگاه آزاد مریوان، اساتید و کارمندان دانشگاه پیام نور مریوان برگزار شد.

اسدالله ویسی در این مراسم با بیان اینکه از سال 92 اقداماتی از جمله آسفالت محوطه، احداث سردرب دانشگاه، ساخت ورودی دانشگاه و محوطه، پیشرفت فیزیکی 80 درصد بوفه دانشگاه ، تجهیز دانشگاه، راه اندازی فیبر نوری در حوزه عمران انجام شده است و در حوزه آموزشی نیز با توجه به کمبود نیرو، اساتید دانشگاه تلاش کردند سطح علمی و اموزشی دانشگاه را در بالاترین سطح حفظ کنند. 

اسکندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان در مراسم تودیع و معارفه با تقدیر از عملکرد اسدالله ویسی از سرپرست جدید دانشگاه خواست تعامل سازنده با ارگان ها و نهاد های سطح شهرستان داشته باشد. مرادی با اشاره به کنار رفتن منصور شیرعلیزاده رئیس دانشگاه پیام نور سروآباد و امید درخشانی معاون دانشگاه پیام نور مریوان، گفت: طبق دستورالعمل دانشگاه پیام نور دانشگاه های که کمتر از 500 نفر دانشجو داشته باشد مشمول رئیس دانشگاه نخواهد بود و همچنین دانشگاهی که زیر 3 هزار نفر دانشجو داشته باشد معاونت به آنها اختصاص نمی یابد.

وی تصریح کرد: فشار و تحمیل هیچ فرد و گروهی برای کنار گذاشتن و منصوب کردن فرد خاصی در دانشگاه قرار نگرفته است.

مرادی همچنین از حضور رئیس دانشگاه آزاد مریوان در مراسم این دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و از دکتر باقدم خواست با تعامل سازنده جهت پیشرفت علمی و اموزشی کشور همگام با هم دیگر عمل کنیم وی تأکید کرد: همه دانشگاه های کشور از افتخارات وزارت علوم وتحقیقات و فناوری کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

 

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

 

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

 

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

 

سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد

منبع: زریوارخبر

لازم به ذکراست دکتر کاظم حسنی اهل روستای شیخای بخش نوسود هورامان لهون(پاوه) می باشند 


طبقه بندی: فرهنگی و هنری، اجتماعی، تاریخ، اخبار،
برچسب ها:هورامان هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌ هورامان؛یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-هورامان تخت ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-کندوله-ته‌وێڵه(طویله)-بیاره-ساور-نودیجه-حلبچه(هه‌له‌بجه)-خۆرماڵ مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-ایلام-کامیاران-روانسر-جوانرود-چهارقلعه‌عبدالملکی(زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد هورامی های شمال ایران)-عکس-شبک(شه‌به‌ک)-سنجار- کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی)-قلعه قروه-چورژی-هانه‌به‌رچه‌م-هۆمایون محه‌مه‌دنژاد،وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری،سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مریوان منصوب شد،
دنبالک ها: وبسایت زریوارخبر،
نوشته شده در تاریخ شنبه 22 آبان 1395 توسط همایون محمدنژاد
.: Weblog Themes By Abdollah Habibi :.