در کنگره بین‌المللی ۶۰سال مددکاری اجتماعی در ایران از کلینیک مددکاری اجتماعی طلوع مریوان با مدیریت آقای فتاح رضایی  تجلیل شد.

بنا به گزارش آقای محمد رضایی و اعلام به 'هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م'، در این کنگره ضمن تجلیل از اساتید حرفه از سه کلینیک نمونه مددکاری اجتماعی کشور تجلیل به عمل آمد که یکی از کلینیکها کلینیک مددکاری اجتماعی طلوع مریوان با مدیریت آقای فتاح رضایی بود  درضمن مسئول کلینیک مددکاری اجتماعی طلوع مریوان آقای فتاح رضایی دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی و از اهالی روستای دزآور(زاوەر) هورامان می باشند.

هه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌مهه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌مهه‌ورامان هانه‌به‌رچه‌م

برگزاری اولین کنگره بین‌المللی ۶۰ سال مددکاری اجتماعی در ایران

اولین کنگره بین المللی ۶۰ سال مددکاری اجتماعی در ایران با شعار «گذشته، حال، آینده»، با حضور ۱۹ کشور خارجی و همکاری بیش از ۶۰ سازمان و تشکل مرتبط داخلی در ماه جاری برگزار خواهد شد.

سید حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مدکاری اجتماعی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر گفت: این کنگره با حضور دبیرکل فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه، معاون اروپایی فدراسیون و ۱۵ انجمن مددکاری کشورهای مختلف از جمله آلمان، روسیه، ژاپن، هند و … برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این کنگره تصریح کرد: ثبت تجارب ۶۰ ساله مددکاری اجتماعی در ایران، انتقال تجارب هم به داخل کشور و هم کشورهای دیگر، آشنایی با تجارب جهانی مددکاری اجتماعی و ترسیم چشم انداز مددکاری اجتماعی در ایران در ۲۰ سال آینده از اهداف این کنگره است. همچنین همزمان با برگزاری این کنفرانس از کسانی که ۶۰ سال برای مددکاری اجتماعی ایران تلاش کرده اند نیز تجلیل و از تمبر کنگره نیز رونمایی می شود.

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی در ادامه اظهار کرد: در این کنگره مسئولین جهانی، کشوری و استانی حضور خواهند داشت و این نقطه عطفی در تاریخ مددکاری اجتماعی ایران است. این کار برای اولین بار انجام می شود و با امضای تفاهم نامه با بقیه انجمن های عضو در زمینه انتقال تجارب، مستندات و سنجش شاخص سلامت اجتماعی در کشورها همراه خواهد بود.

موسوی چلک در ادامه با اشاره به دیگر محورهای کنگره افزود: برگزاری کارگاه‌های  آموزشی و نشست های علمی مشترک، بازدید از مراکز مرتبط با حوزه مددکاری اجتماعی و انتقال منابع علمی متقابل و همکاریهای منطقه‌ای از دیگر محورهای این کنگره است.

لارم به ذکر است این نشست در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذرماه در محل باشگاه شماره یک شرکت نفت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.

منبع:انجمن مددکاری اجتماعی ایران


انجمن مددکاری اجتماعی ایران
طبقه بندی: فرهنگی و هنری، اجتماعی، تاریخ، اخبار، شهرها و روستاهای هورامان، ده‌گاو زاوه‌ری/روستای دز‌آور،
برچسب ها:هه‌ورامان‌هانه‌به‌رچه‌م-کتابخانه‌هورامان،یانه‌وکتێبووهه‌ورامانی-هه‌ورامان-هۆرامان-اورامان-اورامانات-دزآور(زاوه‌ر)-لهون-نوسود-تخت-ژاورود-پاوه-نودشه(نۆتشه)زرده-پریان-رێژاو(ریجاب)-شریف‌آباد-زاغه-کندوله-ته‌وێڵێ-بیاره-ساور-نودیجه-هه‌ڵه‌بجه-خۆرماڵ-مریوان-سروآباد-کرمانشاه-کردستان-دالانی-چهارقلعه‌عبدالملکی (زاغمرز-زینوند-حسین‌آباد-امیرآباد) هورامی های شمال ایران) عکس -شبک(شه‌به‌ک)-سنجار-کاکه‌یی-یارسان-ساور-نودیجه-زازا-زازاکی-قلعه قروه-چورژی-هومایون موحه‌ممه‌دنژاد،سه‌فه‌ره‌کێ گالیوێری،وه‌سیه‌ت په‌ی مه‌زهه‌ری،یانەوخەما،در کنگره بین‌المللی ۶۰سال مددکاری اجتماعی در ایران از کلینیک مددکاری اجتماعی طلوع مریوان با مدیریت آقای فتاح رضایی تجلیل شد،
دنبالک ها: انجمن مددکاری اجتماعی ایران،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 آذر 1396 توسط همایون محمدنژاد
.: Weblog Themes By Abdollah Habibi :.